PIRKIMO TAISYKLĖS

Kokie Galimi Pristatymo Būdai?

Prekių pristatymas yra mokamas. Prekes siunčiame LIETUVOS PAŠTU arba OMNIVA paštomatais. Atkreipkite dėmesį, ar nurodėte teisingą pristatymo adresą, pašto kodą bei kontaktinį telefono numerį, kad paštomatų sistema galėtų su Jumis susisiekti.

Ar Pristatote Produktus Į Užsienį?

Jeigu yra poreikis siuntimui į užsienį, siuntimą galima vykdyti, tačiau už papildomą siuntimo kainą, priklausomai nuo siuntinio parametrų ir jūsų vietovės.
Dėl tokios galimybės susisiekite su mumis elektroniniu paštu: info@uastyle.lt arba tel. numeriu: +37060031591.

Kokie Apmokėjimo Būdai Yra Priimami?

Visi įmanomi atsiskaitymo būdai: elektroninė bankininkystė (Danske Bank, Luminor, Citadele, SEB, Swedbank, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, Lietuvos kredito unijos), elektroniniai pinigai (MoQ, Paysera), kitos mokėjimo sistemos (Lietuvos pašto skyriuose ir PayPost kioskuose, “Perlo” terminalai, MAXIMA kasose, “Lietuvos spaudos” ir Narvesen kioskuose, Mokėjimas grynais banke).

Ar Pas Mus Pirkti Saugu?

Mūsų el. parduotuvėje, Jūsų pateikti duomenys naudojami tik produkto pristatymo tikslais. Mokėjimų saugumui užtikrinti naudojame SSL sertifikatus (Let’s Encrypt Authority X3).

Kaip Užsisakyti Prekes?

Mūsų el. parduotuvėje šis procesas labai paprastas. Išsirinkite prekę, išsirinkus įsidėkite ją į krepšelį. Krepšelyje matysite galimybę tęsti užsakymą arba apmokėjimas pasirinkimus. Apmokėjimo puslapyje įveskite visus prašomus duomenis, pasirinkite pristatymo ir apmokėjimo būdus.

Ar Reikalinga Paskyra Užsakymui Įvykdyti?

Mūsų elektroninė parduotuvė vadovaujasi principais – aiškumu ir paprastumu. Klientams nepatinka, kurti ir vis prisijungti prie jau sukurtų paskyrų, tad, mūsų nuomone, paskyros yra nereikalingos. Kiekvieną kartą vykdant užsakymą, nereikės niekur prisijungti ar registruotis norint įvykdyti užsakymą!

Ar Galiu Grąžinti Prekes?

Mūsų prekės yra negrąžinamos. Parduodami gaminiai negrąžinami, nebent veikia žmogiškumo faktorius ir asmeniniai susitarimai.

Kaip Galiu Atšaukti Arba Pakeisti Užsakymą?

Atšaukti užsakymo negalite, tačiau apie prekių keitimo galimybę galite sužinoti susisiekę su mumis elektroniniu paštu: info@uastyle.lt arba tel. numeriu: +37060031591.